Kdo jsme

Přidáno dne 19.4.2017

KDO JSME

Jsme nezisková organizace založená na dobrovolnické práci.

Náš spolek je dobrovolným svazkem občanů, vlastníků nemovitostí, právnických osob (firem sídlících nebo podnikajících v zájmovém území) a příznivců spolku se společným zájmem – se zájmem vytvořit kvalitní místo pro život a podnikání v části města Liberce v oblasti za nádražím, včetně přiměřeného rozvoje tohoto území a oživení občanské společnosti.

CO CHCEME

Chceme dosáhnout zvýšení kvality života v části města Liberce za nádražím, která je oddělena od města železniční tratí a rychlostní komunikací. Chceme, aby tato část města byla rovnoprávnou součástí města Liberce.

NAVAZUJEME

Navazujeme na činnost Spolku pro místní záležitosti městské části Jeřáb – Verein für örtliche Angelegenheiten des Stadtteiles Kranich, který v Liberci působil v letech 1909 – 1939.

Podrobnější informace o spolku naleznete ve Stanovách spolku.